Dostawa

Dostawa

Proponujemy Państwu dwie formy dostawy niezależnie od formy płatności:

1.  pocztowa przesyłka priorytetowa - przesyłka powinna dotrzeć w ciągu 1-2 dni roboczych, przesyłki zawsze wysyłamy jako priorytetowe, polecamy tę formę doręczenia osobom, które nie przewidują pobytu w miejscu dostawy w czasie pracy kuriera i bardziej dogodne jest dla nich odebranie paczki na poczcie niż w sortowni firmy kurierskiej (najczęściej bardzo oddalonej),

2.   przesyłka kurierska - przesyłka powinna dotrzeć do adresata w ciągu od 1-2 dni roboczych, co zależy od zapisu w regulaminie danej firmy kurierskiej dotyczącego danego kodu pocztowego, z reguły kurier ma obowiązek pojawić się dwukrotnie pod wskazanym adresem, a jeżeli za żadnym razem nie zastanie odbiorcy, to paczka będzie musiała zostać podjęta przez adresata w sortowni firmy kurierskiej. Podane wyżej terminy są terminami deklarowanymi przez pocztę lub firmę kurierską i mogą ulec znacznemu wydłużeniu np. w okresach przedświątecznych.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

Klient nie ponosi kosztów samej dostawy gdy wartość zamówienia przekroczy kwotę 350 PLN. Wysyłkę realizujemy wtedy za pośrednictwem kuriera DPD.

Przesyłkę wyślemy na adres, który został podany w formularzu danych osobowych lub pod inny wskazany przez Państwa. Czas dostawy jest liczony od momentu potwierdzenia wysłania zamówienia.

Zamówienia składane w sobotę, niedzielę lub inne dni wolne od pracy są wysyłane w najbliższy dzień roboczy.  

 

Płatności

W obecnej wersji Sklepu przewidujemy dwie formy płatności :

1.  pobranie – czyli zapłaty dokonujemy przy odbiorze przesyłki, jest to nieco droższa forma płatności, ponieważ ponoszą Państwo również koszty dodatkowej usługi czyli inkasa, wysyłka jest realizowana natychmiast po otrzymaniu przez nas zamówienia. Koszt dostawy  za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 28 PLN, a za pośrednictwem firmy kurierskiej przy wyborze tej formy płatności wynosi 18 PLN.

2.   przelew – czyli przedpłata na nasze konto, tańsza forma, ale realizacja zamówienia jest rozpoczyna się dopiero po otrzymaniu przez nas przelewu lub potwierdzenia jego dokonania. Koszt dostawy  za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 20 PLN, a za pośrednictwem firmy kurierskiej przy wyborze tej formy płatności wynosi 14 PLN.

Nazwa posiadacza rachunku : FHU Gasport Numer rachunku : PL 19102055580000810230295861 Nazwa banku : PKO BP O / Inteligo

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:5b6ecde14011a7714575cbba442644c0#0}
Click Shop | Hosting home.pl